Promocja nowego odcinka Fineasza i Ferba
24 lipca 2013
„Fineasz i Ferb: Misja Marvel”
Malley | SKOMENTUJ (0)

23.07.2013: Wcześniej udostępniliśmy Wam post i zdjęcia sprzed domu Ashley. Jeżeli przeczytaliście treść, dowiedzieliście się, gdzie aktorka zmierzała. Piękna blondynka razem z ekipą kreskówki, stawiła się na owej konferencji prasowej, promującej nowy specjalny epizod „Fineasza i Ferba: Misja Marvel”, w którym Fineasz i Ferb będą starać się przywrócić moce (wykradzione przez doktora Dundersztyca) Super Bohaterom Marvela, zanim zło opanuje świat. Na razie z eventu pojawiły się tylko dwa zdjęcia, wrzucone w dodatku przez Dundersztyca (Dana Povenmire). Po więcej informacji, zostańcie z AshTisdale.pl ;-)

Aktualizacja (25.07.2013) – Dopiero dzisiaj znaleźliśmy więcej fot z owej promocji, mającej miejsce w Burbank. Ashley pozowała do zdjęć z Alyson Stoner, Dan’em Povemire i jednym z twórców Jeff’em “Swampy” Marsh’em oraz osobami odpowiedzialnymi za głos: Thora, Hulka i Iron Mana — Travis’em Willingham’em, Fred’em Tatasciore’m i Adrian’em Pasdar’em. Zapraszamy do galerii:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>